Depilacja Brazylijska Lycon

LyconLogo


Z przyjemnością zapraszamy

na wyjątkowy zabieg depilacji bikini woskiem Lycon.

 

Depilacja brazylijska już od 1mm!


Nie musisz się już martwić o podrażnienie czy zanieczyszczenie skóry po zabiegu, zwłaszcza przy depilacji okolic wrażliwych. Idealne na krótkie trudne do usunięcia włosy na każdej części twarzy i ciała.


Do produkcji wosków Lycon używa się jedynie naturalnych składników min. olejków aromaterapeutycznych i najwyższej jakości żywic. Dzięki temu woski Lycon są niezwykle elastyczne, kurcząc się mocno chwytają włoski i usuwają nawet te najkrótsze o długości 1 mm.


Stosowane przy bardzo małej temperaturze topnienia. Wosk może być nakładany ponownie do 5-6 razy na świeżo wydepilowaną skórę, bez podrażnienia. Doskonały do najbardziej wrażliwych partii skóry.


Dlaczego depilacja woskami Lycon jest prawie bezbolesna?

Przy depilacji tradycyjnym woskiem kosmetyczka nakłada wosk bezpośrednio na skórę, natomiast przy depilacji Lycon wosk nakładany jest na specjalny olejek co powoduje że usuwane są same włoski bez podrażnienia skóry.


Do grona wielbicielek depilacji LYCON należą m.in. Victoria Beckham, Sienna Miller, Minnie Driver czy Emily Blunt. W Polsce depilacja polecana jest przez aktorkę Marysię Góralczyk, Redakcję czasopisma ELLE, Redakcję portalu wizaż.pl, polki.pl, fineLIFE.pl.


Kawa czy herbata? - Bezbolesna depilacja.


Cennik Zabiegów:

Depilacja Bikini Klasyczne - 80 zł

Depilacja Bikini Brazylijskie - 120 zł

Depilacja Całe Nogi - 120 zł

Depilacja Łydki Kolana - 80 zł

Depilacja Uda Kolana - 80 zł

Depilacja Pachy - 50 zł

Depilacja Całe Ręce - 70 zł