Mezoterapia Bezigłowa

{gallery}65{/gallery}

Mezoterapia bezigłowa jest to nowoczesna metoda ułatwiająca wchłanianie kosmetyków przez skórę. Nieinwazyjny system odmładzania skóry oraz redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej. Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje fale elektromagnetyczne w postaci impulsów.     Impuls taki powoduje zmianę przepuszczalności bariery ochronnej naskórka, a także samej błony komórkowej otaczającej komórki skóry i tkanki podskórnej, co powoduje, że terapia jest bardzo efektywna. Impulsy elektromagnetyczne możemy regulować, możemy zmieniać ich częstotliwość, długość i rodzaj. Dzięki temu mamy możliwość zastosowania odpowiedniej charakterystyki impulsu w konkretnej sytuacji, w zależności od rodzaju skóry, czy części ciała.  Daje to takie same efekty jak tradycyjna mezoterapia, ale bez użycia igieł, bez bólu oraz skutków ubocznych (obrzęki, wylewy podskórne). Zabieg jest przyjemnym, nie występuje żadne uczucie dyskomfortu, ewentualnie lekkie mrowienie. Podstawowym celem mezoterapii bezigłowej jest odmładzanie, normalizowanie, rewitalizowanie, nawilżanie, tonizowanie, rozjaśnianie plam, spłycanie zmarszczek, lifting oraz redukcja cellulitu, tkanki tłuszczowej, rozstępów.

 

          Mezoterapia bezigłowa - Terapia przeciwzmarszczkowa Klasycznie wykonywane zabiegi nie dostarczają skórze odpowiednich składników odżywczych. Na przeszkodzie stoi warstwa rogowa naskórka. Dzięki zastosowaniu mikrodermabrazji i odpowiedniej fali elektromagnetycznej pory otwierają się i do wnętrza skóry oraz przez błonę komórkową do wnętrza komórki przedostają się potrzebne substancje aktywne.  Mezoterapię bezigłową można wykonywać w okolicach oczu. Dla uzyskania efektu należy poddać się serii zabiegów /co najmniej 4/ w odstępach 5-10 dni. Dla utrzymania efektu dobrze jest powtórzyć mezoterapię bezigłową raz na miesiąc.

 

          Mezoterapia bezigłowa - Terapii antycellulitowa i na tkankę tłuszczową Dzięki możliwości regulacji mocy impulsu możemy skutecznie zadziałać na głębiej położone warstwy tkanki tłuszczowej. Dobierając odpowiedni do problemu koktajl substancji aktywnych osiągamy redukcję tkanki tłuszczowej, cellulitu, rozstępów oraz ujędrnienie biustu. Po przeprowadzeniu kuracji, poprawia się metabolizm skóry, co pozwala utrzymać efekt przez dłuższy czas.

 

          Przeciwwskazania:

  • ciąża,
  • metalowe elementy w ciele,
  • choroby serca,
  • rozrusznik serca,
  • choroby żył,
  • epilepsja,
  • nadwrażliwość skóry, stany zapalne.

 

  • Mezoterapia 1 zabieg + masaż + dodatkowa maska 250 zł