Mikrodermabrazja

           

            Mikrodermabrazja jest nowoczesną metodą mechanicznego złuszczania warstwy rogowej naskórka.  Polegają na zmiękczaniu a następnie na złuszczaniu kolejnych warstw naskórka. używając do tego specjalnych aparatów, wyposażonych w ścierające głowice zawierające kryształki diamentu Podstawowym zadaniem zabiegu jest oczyszczenie, wygładzenie i regeneracja skóry.  Dzięki natychmiast widocznym rezultatom należy do najczęściej wybieranych przez klientów zabiegów.

            Podczas mikrodermabrazji diamentowej efekt złuszczania  uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowic pokrytych warstwą diamentu oraz pompy zasysającej martwy zrogowaciały naskórek. Technika wykonania zabiegu jest podobna do mikrodermabrazji proszkowej, jednak stosowanie korundu czy innych proszków ściernych może powodować pozostawanie cząsteczek proszku w skórze, czego długofalowych rezultatów nie znamy, a także może wywoływać reakcje alergiczne. Stosując mikrodermabrazję diamentową unikamy tego niebezpieczeństwa. Metoda ta pozwala na stopniowe, kontrolowane, mechaniczne ścieranie naskórka warstwa po warstwie aż do pożądanego poziomu z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb skóry.

            Stosowanie mikrodermabrazji diamentowej ma na celu poprawę funkcjonowania skóry, oraz pomoc w różnych skórnych problemach usunięcie wierzchnich warstw naskórka sprawia że skóra staje się gładsza, jaśniejsza, świeższa i bardziej elastyczna już po pierwszym zabiegu. Głębsza mikrodermabrazja spłyca blizny i rozstępy, redukuje lub całkowicie eliminuje drobne zmarszczki, zmniejsza rozszerzone pory i przebarwienia. Poprawia też przyswajanie przez skórę składników odżywczych.

Cennik zabiegów:

Mikrodermabrazja diamentowa podczas zabiegu na twarz - 100 zł

Mikrodermabrazja na rozstępy - 120 zł

Mikrodermabrazja twarz, szyja, dekolt -180 zł

Mikrodermabrazja twarz + szyja - 150 zł

Mikrodermabrazja plecy 180 zł - 250 zł